Rysy – Traveler

Nowa muzyka

31 Sie 2015   , , Video

Nadzieja na koniec lata.rysylp220

Już niedługo, na ustach wszystkich będzie muzyczne dziecko Wojciecha Urbańskiego i Łukasza Stachurko. Mowa tu oczywiście o projekcie „Rysy”, oraz o wydawniczym debiucie, czyli albumie „Traveler”.

Rysy to nu beat ubrany w wysokiej próby produkcję, który niesie ze sobą niepodziewanie nośne piosenki. Duet producencki Rysy eksploruje ścieżki współczesnej muzyki klubowej po swojemu, ale też z dobrymi referencjami. Między Moderat, Bonobo czy  The xx rodzi się przestrzeń dla muzyki Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko.

Na albumie usłyszymy znane polskie głosy, które zostały zaproszone do współpracy . Znana z The Dumplings Justyna Święs otwiera się w piosenkach Rys na zabawę z tanecznymi rytmami i eksperymentowanie z frazowaniem. Baasch znany z mrocznej strony, odsłania swoje ciepłe klubowe oblicze a Piotr Zioła intrygująco współbrzmi w duecie z Justyną.

Album „Traveler” tworzy z nas tytułowego podróżnika po klubowym świecie, odwiedzającego muzyczne arkany tego świata.”Traveler” łączy chwytliwe melodie z ujmującymi emocjami, szczyptą zadumy i technologiami. Na koniec lata, zwieńczenie muzycznych przeżyć w jednym.
rysy traveler premierea

RYSY „Traveler” / U Know Me Records
Premiera: 4 września 2015

https://www.facebook.com/ukm.rec
http://www.uknowme-records.com
https://www.facebook.com/rysymusic

, ,