Synapson 5 RVB_S

Synapson feat. Broken Back – „Fireball”

Nowa muzyka

8 Mar 2016   , ,

Czas na nowy teledysk  Synapson’a.

Francuski deephouse’owy duet Synapson ma dryg do pisania przebojowych piosenek. Po kawałku „All In You” kolejnym potwierdzeniem tej tezy jest utwór „Fireball”. Powstał do niego teledysk z udziałem jednej z najgorętszych aktorek nad Sekwaną.

W teledysku wystąpiła Alice Isaaz, a obraz wyreżyserował Julien Vray (m.in. Lacoste Kids, Blackberry, SNCF). Na podkładzie wspaniale pulsującej, zmysłowej deephouse’owej muzyki, obserwujemy młodą, atrakcyjną dziewczynę poszukującą miłości, w której głowie kłębią się przeróżne myśli. Bohaterka ostatecznie postanawia posłuchać głosu serca i wybiera miłość do drugiej kobiety. W piosence „Fireball” gościnnie pojawia się młody i zdolny francuski muzyk Broken Back (naprawdę Jérôme Fagnet).

Duet Synapson powstał w Paryżu. Tworzą go dwaj przyjaciele, Alexandre i Paul. Muzycznie obraca się w kręgu deep house’u, nu disco oraz electro. Największy dotychczasowy sukces duetu to cover utworu „Djon Maya Maï”, z repertuaru Victora Démé oraz kompozycja „All In You” (feat Anna Kova).

Facebook : http://www.facebook.com/thesynapsonsynapson
SoundCloud : http://soundcloud.com/synapson

, ,