Tinie Tempah razem z Zarą Larsson

Nowa muzyka

2 Mar 2016   , Video

Nowy singiel „Girls Like” i nowa płyta w 2016 rokuTinie-Tempah-2016-Dan-Medhurst-7904_S

Już blisko trzy lata fani Tinie Tempah czekają na nowy studyjny album Anglika. W 2016 roku cierpliwość wielbicieli brytyjskiego hiphopowca zostanie nagrodzona. Zapowiadaną płytę promuje singiel „Girls Like”.

W minionych kilkunastu miesiącach Tinie brał udział w nagrywaniu przebojowych singli z Jess Glynne („Not Letting Go”) oraz KDA z featuringiem Katy B („Turn The Music Louder (Rumble)). A potem zabrał się za pisanie piosenek dla siebie.

Fragment utworu „Girls Like” Tinie Tempah zamieścił już na swoim kanale na YouTubie i można go posłuchać pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=FH7Swuwe1Kw. Cała piosenka jest już dostępna do odsłuchu w serwisach streamingowych. Gościnnie w piosence słychać śpiewającą szwedzką wokalistkę Zarę Larsson (piosenka MNEK „Never Forget You”).

W 2015 roku Tinie Tempah przygotował sięgający głęboko do jego hiphopowych początków mixtape „Junk Food”, z udziałem takich twórców jak Giggs, Big Narstie, Stormzy, JME. Poprzednia duża płyta Anglika to „Demonstration” z 2013 roku, która na Wyspach pokryła się złotem i dotarła do trzeciego miejsca w brytyjskim zestawieniu albumów.

https://www.facebook.com/tinietempahofficial
http://www.twitter.com/tinietempah
http://www.youtube.com/TinieTempahVEVO
http://www.instagram.com/TinieGram

,