UNDERTAPE / Mamałyga | 08.11.

Design, Nowa muzyka

4 Lis 2014  

8.11 w Mamałydze odbędzie się koncert bardzo ciekawej formacji o nazwie Undertape. Zapraszamy was bardzo bardzo serdecznie!! Poniżej trochę o zespole i muzyce tworzonej przez nich. 


TROCHĘ O FORMACJI I MUZYCE…

Undertape – duet elektroniczny, gdzie aksamitny wokal Ruty, w połączeniu z elektronicznymi, deep house’owymi brzmieniami t.picker’a, tworzą nowe, przyjemne dla ucha rytmy, które pozwalają nie tylko odprężyć się w towarzystwie znajomych, ale również zatracić w tańcu na klubowym parkiecie. 
Dotychczas Undertape koncertował w kilku poznańskich klubach, w tym w Dragonie podczas 3Loop’s Festival w sekcji New Sounds. Jedna z produkcji zespołu została też dostrzeżona przez Audioriver Festival – członkowie Undertape zaproszeni na warsztaty festiwalowe w Krakowie zostali dobrze ocenieni na tle innych twórców przez jury, w skład którego wchodził m.in. Ali z niemieckiego duetu Tiefschwarz.

Muzyka UNDERTAPE kierowana jest do każdego, kto nie boi się odkrywać nowych off’owych klimatów i gotowy jest na eksperymenty muzyczne. 
Członkowie zespołu cenią sobie oryginalność i prostotę, jednakże nie wahają się zawierać w swych pracach nuty ekstrawagancji, która zaskakuje w każdym utworze. Doskonale syntezują gatunki muzyczne, co pozwala usłyszeć w każdym nowym kawałku powiew świeżości na skomercjalizowanym rynku muzycznym.
Ostatnim sukcesem Undertape jest znalezienie się w finałowej 12-tce zespołów muzycznego konkursu poznańskiego Kontener Art Demostacja.

Bilety: 10/15 zł 
PATRONI:

Radio AfERa
FaBRyKA ZeSpołóW
PodotyKAj SobIE PoZnaŃ
ŚwiAT KUltuRY
ALeKuLTUra
IAeStE
KonTRa
StuDenTSNewS.Pl
FrEsHMaG
IEsN
MaDe iN PoznaŃ
MamAŁygA