We Draw A – Lighthouse

Nowa muzyka

18 Lip 2016   , , Video

„Lighthouse” to pierwszy klip promujący nowy album zespołu We Draw A zatytułowany „Ghosts”. we_draw_a_-_ghosts_(album_cover)_800x800px

Płyta, która ukazała się w maju zbiera entuzjastyczne recenzje, które chwalą przede wszystkim romantyczny aspekt ich tanecznego brzmienia, na czym najbardziej zależało zespołowi. Ukryty za zgrabną formułą stylistyczną #romantictechno, rozpoznawalny styl We Draw A opiera się na sprzecznościach – smutku i melancholii oraz ekstazie i zabawie. Słychać to także w utworze „Lighthouse”, a z racji jego dość przebojowego brzmienia, decyzja o nakręceniu klipu właśnie do tego utworu stała się oczywista.

Za koncepcję i reżyserię teledysku „Lighthouse” odpowiada Łukasz Zabłocki. „Celem teledysku było udokumentowanie chwili muzycznego transu” mówi w wywiadzie dla Onet Muzyka autor klipu. I mamy pełne prawo uważać, że się to udało.

We Draw A w przyszłym tygodniu zaczynają koncertową promocję „Ghosts”. Premierowy koncert zagrali 2 lipca na Open’erze. Zespół pojawi się na Alter Stage.

https://www.facebook.com/WeDrawABrennnesel Records
https://www.facebook.com/brennnessel

, ,