Wspólny album najlepszych debiutujących raperów!

Nowa muzyka

16 Mar 2017   , , Video

Premiera: Młode Wilki 5! Młode Wilki 5

Kompilacja Popkiller Młode Wilki ukazuje najciekawszych nowych twórców polskiej sceny hip-hopowej. Jubileuszową piątą edycję można pobierać za darmo ze strony redbull.pl/mlodewilki

 Popkiller Młode Wilki to rodzima odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly, Logic czy Kid Ink. Prestiżowy pierwowzór w Polsce został wzbogacony o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic, a w czwartej zagraniczny gość – A$AP Ty Beats).

Przez dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak KęKę, Białas, Bisz, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuba Knap, 2sty, Gedz, Wac Toja, Żabson czy Guzior, a w tym roku wataha zebrała się po raz piąty. Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

Video prezentujące kulisy powstawania singla „Dla nas”:
www.redbull.pl/mlodewilkimakingof

Wspólny singiel całej dziesiątki pt. „Dla nas” powstał do Smolastego, który dodatkowo zaśpiewał refren. Singiel   przekroczył granicę miliona odsłon w 8 dni! Kulisy jego powstawania można zobaczyć na Red Bull Muzyka Teraz pora na pełen album, na którym znajduje się 10 premierowych solowych utworów, po jednym od każdego Wilka. Tworzą one wielobarwną – od klasycznych refleksyjnych numerów, po świeże imprezowe bangery. Album dostępny jest do darmowego pobrania na redbull.pl/mlodewilki a także do nabycia na sklep.popkiller.pl.

Więcej infomacji:  
www.redbull.pl/mlodewilki

, ,