Mrozu Flirtini - Ikar - video

Zapowiedź “Heartbreaks & Promises vol.4″

Nowa muzyka

22 Lis 2017   , ,

Mrozu / Fliritni “Ikar”.

Na kanale Asfalt Records(YouTube), zaprezentowano  teledysk do nowego singla Mrozu / Fliritni “Ikar”. Utwór zapowiada wiosenną premierę czyli oczekiwaną czwartą część prestiżowej kompilacji “Heartbreaks & Promises”.

Jak mówią sami autorzy, czyli Jedynak i Ment XXL:
“Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma cenionymi wokalistami i zarówno w naszym jak i odbiorców odczuciu, skończyło się to sporym sukcesem. Czwarta część “Heartbreaks & Promises” będzie niejako kontynuacją poprzedniej. Pojawi się kilka nowych, kojarzonych już nazwisk i wielu zdolnych, świeżych producentów. Nasza scena ma się świetnie i 4. wolumin kompilacji jest po to, żeby dać temu fizyczny dowód.”

Pytani o najnowszy singiel odpowiadają:
“Z Mrozem skumplowaliśmy się podczas letniego wyjazdu do Petersburga, tam powstał pomysł na wspólny numer, który znalazłby się na naszej kompilacji. Białe noce w tym pomogły ;). Praca nad singlem zajęła około 3 miesięcy. Do współpracy zaprosiliśm Arka (Rasmentalism), który napisał tekst i Marka (DJ Tort), odpowiedzialnego za linię basową. Mamy nadzieję, że wyszło to wszystkim na dobre. Słyszymy się na wiosnę!”

https://www.facebook.com/flirtinimusic
https://www.facebook.com/AsfaltRecords

, ,