Audioriver 2016 - plakat poziom

Godzinowy program Audioriver.

Festiwale, Wydarzenia

26 Lip 2016   , , , ,

Line-up.Audioriver 2016 - plakat_final

Już tylko cztery dni dzielą nas od rozpoczęcia 11. edycji jednego z najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Płockie święto elektroniki rusza w najbliższy piątek o 16:00 i gra z niewielkimi przerwami aż do niedzieli do 21:30. Organizatorzy właśnie podali szczegółowy program wydarzenia, w którego skład wchodzi ponad 100 koncertów, targi muzyczne, targi mody oraz kino.

„Mamy poczucie, że zbudowaliśmy w tym roku bardzo mocny i różnorodny program – takie przynajmniej słyszymy opinie i widzimy to też w poziomie sprzedaży biletów, których zostało już bardzo niewiele“ – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Wszystkich tegorocznych artystów już przedstawialiśmy, dlatego dziś, na ostatniej prostej, poza zapoznaniem się z rozkładem godzinowym, zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu dokumentalnego, który opublikowaliśmy w piątek. Te kilkanaście minut w serwisie YouTube w połączeniu z tegorocznym programem powinno odpowiednio nastroić i przygotować przed nadchodzącym weekendem.“

Wspomniany film to „Audioriver: 10 Years In Plock (short documentary)“, w którym znajdziemy wiele niepublikowanych wcześniej materiałów z zeszłego roku oraz wypowiedzi takich gwiazd, jak Underworld, Roisin Murphy czy Hercules & Love Affair.

Audioriver wyprzedaje się od trzech edycji i nic nie wskazuje, by w tym roku miało być inaczej. Biletów na niedzielę zabrakło jeszcze przed weekendem, a tych na piątek oraz sobotę jest już bardzo niewiele i są one w cenie 150 zł. Z kolei karnety dwudniowe dostępne są w cenie 260 zł, a wszystkie rodzaje wejściówek znajdziemy w salonach Empik oraz na http://audioriver.ebilet.pl.

Czas na godzinowy program festiwalu:Audioriver_2016_timetable

AUDIORIVER BY NIGHT
Plaża nad Wisłą w Płocku.

PIĄTEK (29 lipca)
Main Stage:
19:30-20:30 Ptaki
20:45-21:45 XXANAXX
22:00-23:00 Jamie Woon
23:15-00:15 Ella Eyre
00:30-02:00 Leftfield live
02:15-03:15 Danger live
03:30-05:00 RDKillers
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:
19:30-20:30 Błażej Malinowski live
20:30-21:30 Deas
21:30-22:30 Michał Jabłoński live
22:45-23:40 dubfire:live HYBRID
00:00-01:30 Gesaffelstein
01:30-03:00 Kölsch live
03:00-05:30 Sven Väth
05:30-07:00 Ilario Alicante
VJs: Nocny Marek + FTVision

Last.fm Hybrid Tent:
20:00-22:30 NeverAfter ft. MC LowQui
22:30-23:30 Frederic Robinson live
23:30-00:30 Dub Phizix & Strategy
00:30-01:30 Jaguar Skills
01:30-02:30 Caspa & Rusko
02:30-03:30 Nu:Tone & Logistics ft. SP:MC
03:30-04:30 Dillinja
04:30-05:30 Xtrah
05:30-06:30 Simba
VJ: FkS

Electronic Beats Stage:
20:30-21:30 KVBA live
21:45-22:45 RYSY & Natalia Nykiel
23:00-00:00 Fatima Yamaha
00:00-02:00 Four Tet
02:00-04:00 Motor City Drum Ensemble
04:00-05:00 Octave One live
05:00-06:00 Vrilski (Vril & Voiski live)
VJ: Derubare

Cities Tent (Warszawa):
21:00-22:30 RRRKRTA
22:30-00:00 Tika Milano
00:00-01:30 Simon Mattson
01:30-03:00 Anja Kraft
03:00-04:30 Truant
VJs: .wju

SOBOTA (30 lipca)
Main Stage:
19:30-20:45 Novika & Mr. Lex
21:00-22:00 Kamp!
22:30-23:40 C2C
00:00-01:00 Gorgon City live
01:15-02:15 Sigma live
02:30-03:30 Crystal Castles
03:45-05:00 Weiss
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:
19:30-20:50 Seltron400
20:55-21:55 An On Bast + Kuba Sojka + Jurek Przeździecki live
22:00-23:00 Fabio Florido
23:00-00:30 Sterac aka Steve Rachmad
00:30-02:00 Scuba
02:00-03:00 Recondite live
03:00-05:00 Richie Hawtin
05:00-07:00 The Martinez Brothers
VJs: Nocny Marek + FTVision

Last.fm Hybrid Tent:
20:00-22:30 Sonic Trip
22:30-23:30 Neonlight
23:30-00:30 Cyantific
00:30-01:30 Black Sun Empire ft. MC LowQui
01:30-02:30 Mefjus
02:30-03:30 Calyx & TeeBee
03:30-04:30 Seba ft. Robert Manos
04:30-05:30 Jubei & SP:MC Present Zones
05:30-06:30 Mr. Cannabeatz
VJ: FkS

Electronic Beats Stage:
20:45-21:30 New Rome live
21:45-22:45 JAAA!
23:00-00:00 Shackleton presents Powerplant
00:30-01:45 DJ Shadow
02:00-03:00 Trade (Surgeon & Blawan live)
03:00-04:00 Antigone live
04:00-06:00 Francois X
VJ: Derubare

Cities Tent (Trójmiasto):
21:00-22:30 MiT
22:30-00:00 Vacos
00:00-01:30 SB
01:30-03:00 Fresh
03:00-04:30 Paryss
VJs: .wju

AUDIORIVER FASHION NIGHTS powered by Co Jest Grane24
Piątek i sobota, 29-30 lipca – 18:30-00:00. Plaża nad Wisłą w Płocku.

W targach udział wezmą: AGATA BIREK, Alkopoligamia.com, B.Lu, Cardio Bunny, Cherrish, Cukier Puder Vintage, DISKO by Zuza, Gepetto, Golden Dust, Hear Beat, Icon, Kosowska, Lethe, Live Heroes, Loot Bag, Senveniu, Szarejko.

TARGI MUZYCZNE AUDIORIVER
Piątek, 29 lipca – 16:00-20:30 / Sobota, 30 lipca – 10:30-20:00.
Płock, rynek Starego Miasta.

W targach udział wezmą: 4DJ.eu, 627 km, Absys Records, Audiotech, Carypla Records, Follow The Step, Good Music Productions, Houseradio, Lauda-Audio, Luzztro Records, Mash-up Records, Mode.M Modular Shop, Moonwax, Nowa Jerozolima, Othercult, Playground, Plays.pl, SideOne, SeeYouSoon, Stay High Agency, Summer Contrast, Up To Date Festival, White Widow Records, Vinylex.pl, Vinylgate.

Podczas Targów, na rynku Starego Miasta gra BURN Stage.

PIĄTEK (29 lipca)
BURN Stage
16:00-17:00 Terstin
18:30-19:30 Keenarf
19:30-20:30 Samanta

SOBOTA (30 lipca)
BURN Stage
10:30-12:00 Nowosad
12:00-13:30 Phil Jensky
13:30-15:00 Sincz
15:30-17:00 Guti live
18:30-20:00 Lee Burridge

KINO FESTIWALOWE
Sobota, 30 lipca. Płock, NoveKino Przedwiośnie, ul. Tumska 5a, sala 2.
Bilety: 10 zł za seans (w kasie kina)
14:00 Raving Iran (Szwajcaria, Iran 2016; 84 min)
15:45 Björk. The Creative Universe Of A Music (Niemcy 2015; 52 min)
17:00 The Art Of The DJ (Wielka Brytania 2015; 81 min)

AUDIORIVER SUN/DAY
Niedziela, 31 lipca. Płock, park między ulicami Mostową a Rybaki, (wejście od ul. Mostowej).

Stage One: Rebel Rave
11:00-13:00 Delaplaya
13:00-14:30 Magit Cacoon
14:30-16:00 Serge Devant
16:00-17:00 Satori live
17:00-18:30 Dinky
18:30-20:00 Bedouin
20:00-21:30 Damian Lazarus

Stage Two: DJ Marky & Friends
11:00-12:00 Hatti Vatti live
12:00-14:00 Azbest ft. Kayka
14:00-15:30 SATL
15:30-17:30 SpectraSoul
17:30-19:30 Calibre ft. SP:MC
19:30-21:30 DJ Marky ft. MC LowQui

Data 29-31 lipca
Miejsce Płock
Karnety trzy- i dwudniowe dostępne są na http://audioriver.ebilet.pl logo audio
oraz w salonach Empik w całej Polsce.
Więcej na www.audioriver.pl
www.facebook.com/audioriver

, , , ,